Valdyba
Asociacijos prezidentė Asta Budreckaitė – dietistė baigusi socialinių mokslų magistrą, viena iš asociacijos DIETISTa steigėjų. Nuo 2021 m. ji eina valdybos narės ir asociacijos prezidentės.
Astos pagrindinė darbo sritis – viešasis maitinimas ir vaikų maitinimo organizavimas. Ji turi vertingos vadovavimo patirties, puikiai išmano dietisto profesijos specifiką ir pasižymi lyderystės savybėmis, reikalingomis organizacijai ir komandai sėkmingai valdyti.
Šiuo metu Asta dirba Vilniaus visuomenės sveikatos biure “Vilnius sveikiau”, kur prisideda prie sveikatos stiprinimo iniciatyvų įgyvendinimo. Ji taip pat turi patirties organizuojant konferencijas, renginius, bei aktyviai dalyvauja tiek nacionaliniuose, tiek tarptautiniuose projektuose.
Kaip asociacijos valdybos narė, Asta siekia:
-
atstovauti dietistų teises ir interesus;
-
stiprinti dietisto profesijos įvaizdį viešojoje erdvėje;
-
skatinti dietistų bendruomenės dalyvavimą ne tik kaip renginių klausytojams, bet ir kaip jų organizatoriams bei turinio kūrėjams.
Valdybos narė Modesta Rojienė – užsiima individualia dietisto praktika – organizuoja maitinimą privačioms įstaigoms ir dalinasi informuotumu apie prevencinę mitybą bei sveikatai palankiai receptais socialinėje erdvėje. Viena iš DIETISTa steigėjų, 2021-2024 m. laikotarpiu užima DIETISTa valdybos nario poziciją ir nuo 2024 valdybos pirmininkės poziciją. Modesto pagrindinis tikslas Lietuvos dietistų asociacijoje – prisidėti prie dietisto profesijos įvaizdžio, asociacijos narių ryšio stiprinimo bei užtikrinti sklandžią asociacijos veiklą.
Eglė Grigonytė – viena iš DIETISTa steigėjų, 2021-2024 m. laikotarpiu užima DIETISTa valdybos nario poziciją. Vilniaus kolegijos dietetikos studijas 2014 metais, vėliau dirbusi Karmėlavos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ ir Kauno specialiojoje mokykloje, beveik septynerius metus vertėsi dietisto praktika VšĮ LSMU Kauno ligoninėje (Buvusioje VšĮ Kauno klinikinėje ligoninėje), nuo 2022 metų dirbanti VšĮ Kazio Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Ilgą laiką prisidėjusi prie Lietuvos dietologų draugijos administracinių reikalų. Eglė 2018 metais įkūrė grupę Facebook platformoje „Dietistas dietistui“, kurioje būrė Lietuvos dietistus į bendruomenę. Eglės manymu jau laikas įgauti balsą visuomenėje stiprinant dietisto įvaizdį, didinant galimybes prisidėti prie įstatymų formavimo ir kūrimo, visuomenės švietimo tinkamo maitinimosi klausimais.
Asociacijos sekretorė Kornelija Dzindzelėtaitė – dietetikos studentė Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. 2022 m. baigė ekonomikos inžinerijos studijas Vilnius Tech bei sukaupė profesinės patirties apskaitos ir personalo administravimo srityse. Vis dėlto, supratusi, kad nori suderinti analitinį mąstymą, darbą su skaičiais ir nuoširdų ryšį su žmonėmis, nusprendė keisti profesinę kryptį ir 2025 m. pradėjo dietetikos studijas.
Prie DIETISTa veiklos Kornelija prisijungė 2025 m. sausio mėnesį, užimdama asociacijos sekretorės pareigas. Pagrindinis jos tikslas asociacijoje – pritaikant sukauptą organizacinę bei administracinę patirtį, prisidėti prie sklandžios asociacijos veiklos, stiprinti bendruomeniškumą ir skatinti žmonių sąmoningumą sveikos bei subalansuotos mitybos klausimais.
